Wiki Grepolis TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
(Sayfa oluşturdu, içeriği: '<div id="mf-index"> ===Grepolis'e Hoş Geldiniz=== right "''Akıllıca yönetilen on asker, başıboş yüz askeri yener.''" - Euripides ...')
 
106. satır: 106. satır:
 
** [[User:Liwet|Liwet]]
 
** [[User:Liwet|Liwet]]
 
** [[User:Mr.Storm|Mr.Storm]]
 
** [[User:Mr.Storm|Mr.Storm]]
** [[User:Cinnet|Cinnet]]
+
** [[User:Nastiez|Nastiez]]
 
</div>
 
</div>
  

13.40, 24 Ekim 2012 tarihindeki hâli

Grepolis'e Hoş Geldiniz

Welcome.png

"Akıllıca yönetilen on asker, başıboş yüz askeri yener." - Euripides


Antik Yunan'ı fethetmeye, İskender'in, Perseus'un, Leonidas'ın, Aşil'in ve diğer yunan kahramanların ayak izlerini takip etmeye hazır mısınız? Öyleyse Antik Yunan dünyasındaki bu eşsiz macerada bize katılın.


Bu tarayıcı tabanlı ücretsiz çevrimiçi oyunda göreviniz, kendi küçük Polis'inizi (Yunanca kasaba) devasa bir metropolis'e çevirmek, güçlü bir ordu kurmak ve sonunda uzaklardaki adaları fethetmek. Zafer ve şöhrete giden yolculukta Yunan Partenon'unun tanrıları olan Zeus, Hera, Athena, Hades ve Poseidon'u da memnun etmelisin. Onların yardımı yenmende veya yenilmende büyük rol oynayabilir.


Bu Wiki uygulaması dünyaya hükmetme yolunda sana yardımcı olmak için tasarlandı. Burada oyun kurallarından, işleyişe ve deneyimli oyuncular tarafından yazılan strateji rehberlerine kadar her şeyi bulabileceksin.Bu bilgilerle kısa sürede kendine kahramanlar kadar güvenerek savaş meydanlarını alt üst edeceksin.Operatörler Aranıyor

Aankondiging

Grepolis Türkiye'yi beraber geliştirelim. Oyunu eğlenceli ve adil tutmak için takımımıza katılın. Grepolis konusunda deneyimliyseniz ve bu sorumluluğu alabileceğinize inanıyorsanız forumdan başvurunuzu yapın!
Buradan Başvuru Yapabilirsiniz

Yazmayı Sever Misin?

Aankondiging

Wiki'nin sana ihtiyacı var! Eğer deneyimli bir Grepolis oyuncusuysan veya keşfettiklerini oyuncularla paylaşmayı seviyorsan wiki gönüllüsü ol!
Buradan Başvuru Yapabilirsinizİndeks

Eğer bu kılavuzları kopyalayarak başka bir yerde kullanmak istiyorsanız, lütfen Sorumluluk Reddi ve Wiki Kuralı #10 bölümlerini okuyun.

Editör Araçları


Yardım mı gerekiyor? Yardım Sayfaları bölümüne göz atın.

Grepo2.png