Wiki Grepolis TR sitesinden
18.25, 29 Kasım 2012 tarihinde Mr.Storm (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 1723 numaralı sürüm ("Kış Şenliği 2012" koruma altında alındı (‎[edit=sysop] (süresiz) ‎[move=sysop] (süresiz)))
Şuraya atla: kullan, ara

Etkinlik Dönemi

01 Aralık 2012-31 Aralık 2012

Tanım

2012 Kış şenliğinde çok sayıda ilginç ödüller sizi bekliyor. Her gün, hediye kutularınızdan bir tanesini açarak, içerisinden çıkan üç dekorasyondan bir tanesini seçeceksiniz. Böylece 24 Aralık'a kadar kış şenliği resminizi tamamlayıp, arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Her dekorasyon kendine özel bir ödül içermektedir. Dekorasyonu seçtiğiniz anda, ödülün etkisi başlayacaktır. İsterseniz dekorasyonunuzu hemen seçmeyebilirsiniz. Sadece hediye kutularına tıklayarak içerisinde bulunan dekorasyonlara erişim izni kazanacaksınız. Kış şenliğinin sonuna kadar istediğiniz dekorasyonu sonradan da seçebilirsiniz.

Kaçan Günler

Eğer giriş yapmayarak hediye kutularından bir tanesini kaçırırsanız, daha sonra altın ile bu kutuyu açabilirsiniz. Böylece, dekorasyonunuzu Kış Şenliğinin sonuna kadar, istediğiniz zaman seçebilirsiniz.

O günün hediye kutusunu açabilmek için, günde bir kere giriş yaparak, hediye kutusuna tıklamanız gerekmektedir. Böylece kutunuzun kurdelesi çözülecek ve hediyenizi istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Dekorasyonları Değiştirmek

Eğer dekorasyonun görsel stilini beğenmediyseniz ya da farklı bir dekorasyondaki ödülü aynı günde kullanmak isterseniz, altın ile dekorasyonunuzu değiştirebilirsiniz. Böylece eski dekorasyonunuz, seçtiğiniz ile değişecektir.

Notlar

Eğer bir dekorasyonun ödülü seçtiğiniz şehirde aktif ise dekorasyon seçemezsiniz. Bu durumda, bir dekorasyonu kullanmadan ya da değiştirmeden önce, aktif olan dekorasyonun ödülünün bitmesini beklemelisiniz.

Kış şenliği resminize konulmuş olan dekorasyon kullanılmış anlamına gelmektedir. Dekorasyonu değiştirmek isteseniz bile, bu ödülü tekrar alamazsınız. Bu da takvim başına en fazla üç ödül kazanabileceğiniz anlamına gelir.