Yardım:Kurallar

Wiki Grepolis TR sitesinden
Gezintiye git

 · Yardım İndeksi · Hakkında · Kurallar · Düzenleme · Ekip · Wiki ·


Wikiyi düzenlerken aşağıdaki kurallara uyulması gerekir. Uyulmadığı takdirde uyarı veya ban söz konusu olabilir.

Kurallar

  1. Bu Wiki Grepolis Türkiye versiyonudur. Farklı dillere izin verilmez.
  2. Wiki'deki tüm içerikler iyi bir Türkçe ile yazılmalıdır.
  3. Taraflı içerik, yanlış bilgi, reklam, saldırgan veya hakaret içeren yazılar paylaşmak kesinlikle yasaktır.
  4. Tüm yazılar dil bilgisine uyularak yazılmalıdır. Büyük harflerin ve paragrafların doğru kullanımı da buna dahildir.
  5. Eğer içerik hakkında tartışmak isterseniz veya yazacağınız konu hakkında şüpheleriniz varsa bunu forum sayfamızın ilgili başlığında yapabilirsiniz. Eğer forumda bir çözüm bulamazsanız wiki moderatörü ile iletişime geçebilirsiniz.
  6. Lütfen sayfaları sabote etmeyin.
  7. Wikiye yazmak hak değil ayrıcalıktır. Eğer bir şekilde kuralları ihlal ederseniz uyarılabilir veya engellenebilirsiniz. Sürekli kurallara karşı gelmek süresiz engellenmenize neden olur.
  8. Gerekmediği sürece yeni sayfa yaratmayın. Kendiniz için bir profil sayfası yaratabilirsiniz ancak geri kalanı sadece ihtiyaç nedeniyle olmalıdır.
  9. Wiki'ye yazdığınız her şeyin diğer kullanıcılar tarafından değiştireceğinizi kabul edin. Eğer yapılan değişikliklerle ilgili itirazınız olursa forumun ilgili bölümüne yazabilir veya wiki moderatörleriyle iletişime geçebilirsiniz.
  10. Bu Wiki'deki içerik kopyalanabilir. Ancak oyuncuların kullanması için oluşturulan bu içerikler kaynak belirtmeden veya orijinal yazara sorulmadan paylaşılmamalıdır ve hak iddia edilmemelidir. Sorumluluk Reddi.

Lütfen Sorumluluk Reddi bölümünü okuyun.

Raporlama

Eğer birinin bu kurallara karşı geldiğini görürseniz, sayfayı değiştirmeyin. Bunun yerine sayfa geçmişine gidin ve istenmeyen içeriği geri alın. Eğer içeriğin tekrar ortaya çıktığını görürseniz yazarla başa çıkabilecek olan moderatöre haber verin.