Wiki Grepolis TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Tanrıların efsanevi demircisi Hephaistos, bu yaz etkinliğinde size hizmetlerini sunuyor. Eşsiz ödüller kazanmak için bu fırsatı kaçırma!

Hephaestus forge 01.jpg

Kutsal Küreler

Hephaistos'un ödül oluşturabilmesi için, kutsal enerjiyle dolmuş kürelere ihtiyacın olacak. Vatandaşların günlük işleri sırasında herhangi bir eylemle bu küreleri bulabilirler. Örneğin inşaat, araştırma, asker toplama, büyü yapma veya saldırı veya savunma.

Hephaestus forge 02.jpg

Küre elde etme şansı birkaç faktöre bağlıdır, örneğin oyundaki durumuna (az şehrin varsa eylem gerçekleştirme şansın azdır bu nedenle küre elde etme şansın yükseltilmiştir), dünya hızına ve aksiyon skalasına. örneğin, çok sayıda asker emrini bir kerede verdiysen küre şansın az asker emrinden daha fazladır.

Unutma günde en fazla 10 küre elde edebilirsin. Bu, tekrarlanan gereksiz eylemi önlemek içindir.

Bunun yanı sıra Altın ile kürelik bir paket satın alabilirsin. Fiyat 50 Altına ayarlanmıştır ancak satın aldıkça artar ve gece yarısında tekrar 50 altına düşer.

Sandıkları Açmak

Hephaistos üç sandık sunar ve karar sana kalmıştır. Her sandığın bir fiyatı ve ödül seti vardır. Sandık ne kadar pahalıysa içindeki ödüller de o kadar iyi olur.

Sandık açtığında küre sayısı düşer ve 10 farklı ödülden birini kazanırsın. Sonuç şans işidir. Sandıktaki tüm ödüller birbirine eşit değerdedir. Belli bir ödülün gelme ihtimli %10dur.

Hephasitos tarafından oluşturulan ödül sen onu alana kadar sandığın üstünde durur. Alnmayan ödüller etkinlik bittiğinde kaybolur. Unutma, yeni bir ödül almak için bir öncekini kabul etmelisin.

Hephaestus forge 00.jpg

Süreç Çubuğu

Yatırılan Kutsal Kürelere bağlı olarak, süreç çubuğu dolar. Sınırları aşarak bazı ödüller kazanabilirsin:

Yatırılan Küre Normal Dünyalardaki Ödüller Kahraman Olan Dünyalardaki Ödüller
40 2 Hafta Ücretsiz Rahibe 30 Bilgelik Sikkesi & 30 Savaş Sikkesi
85 Tam bir kültür seviyesi Özel kahraman Jason (Kendi kahraman yuvasıyla gelir)