Wiki Grepolis TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
Hydra wiki logo.png

Tanım

Etkinlik süresi boyunca bütün şehirlerinizde bir Hidra ortaya çıkar. Amaç süre dolmadan Hidrayı yenmektir. Yaratığı yenmek için, 6 Hidra başı toplayıp yakmanız gerekir. Hidra ile savaşlarınızda baş kazanırsınız. Savaşlar belli bir süre ve birim gerektirir. Sonucunda hammadde veya teveccüh alırsınız. Ayrıca, hidra başı kazanma şansınız olsa da bütün birimlerinizi kaybetme riskiniz ve vardır. 6 baş topladıktan sonra Hidrayı yok edip son ödülü alabilirsiniz.

Hydra main screen.png

Hidra nerede bulunur

Hidrayı şehrinizin güney körfezinde bulabilirsiniz. Her şehrinizden tek bir Hidraya erişim sağlarsınız.

Hydra bay.png


Amaç

6 Hidra başı toplamak için birimler gönderin. Hepsini topladıktan sonra yaratığı yok etmek için onları yakmanız gerekecek.

Başlar nasıl alınır

Portalda Hidra ile yapılacak farklı savaşlar göreceksiniz. Her biri belli bir süre alır. Savaşı başlatmak için belli bir miktar birim gönderilir. Her savaşın sonunda hammadde ve teveccüh alırsınız. Hidra başı kazanma şansınız olsa da bütün birimlerinizi kaybetme riskiniz ve vardır.

Hydra units send.png

Etkinlik Ödülü

6 başı topladıktan sonra portalı yok edebilirsiniz. Portalı yok ettiğinizde bütün şehirlerinizden yok olur ve ödül gelişmiş envanterinize gider.