Tike'nin Savaş Çarkı

Wiki Grepolis TR sitesinden
Gezintiye git
WoBForumBanner.png

Tike ve çarkı Grepolis dünyasına dönüyor... ama bu sefer tanrılar destansı savaşlar istiyor!

Tike'nin Savaş Çarkı nedir?

Savaş Çarkı, harika ödüller kazanmanız için benzersiz bir yol sunan bir etkinliktir. Etkinlik, Tike'nin Kader Çarkı ile mekanik olarak aynıdır ama destansı savaşlara odaklanır. Bu etkinlikte şehirleriniz, tanrılar adına onurlu bir mücadeleye girerek destansı savaşlar yapmaya hazırlanıyor. Çabaları görülecek! Tanrılar Tike'yi en cesur askerlere zenginlik yağdırması için görevlendirdi. Tanrılara olan bağlılığını göster ve Tike'nin talihi size gülsün!

Nasıl oynanır?

Başlamak için ekranın alt köşesindeki komutana tıklayın:

Wheel of battle event icon.png

Bu Savaş Çarkı'nı açacak! Çarkın, ortaya çıkarmanız için birçok özel gücü vardır; gıpta ile bakılan Günlük Özel Ödül en eşsiz ve değerli olanıdır. Tabii ki, Günlük Özel Ödül her gün değişir, bu yüzden gitmeden önce kaptığından emin ol!

Günlük Özel Ödül Etkinlik Envanteri

DailySpecialWoF.png


EventInventoryWoF.png

Ortadaki 'Döndür' düğmesine tıklayarak çarkı döndürebilirsin. Çarkın her dönüşü 10 Tike parasına mal olur.

SpinResetWoF.png

Çarkta hangi ödüllerin bulunduğunu görmek için soldaki InfoButtonWoF.png'e tıklayabilirsin. Mevcut ödülleri kontrol eder ve istediğin bir şey görmezsen, 15 Tike Parası karşılığında 'Sıfırla'yı tıklayarak çarkı sıfırlayabilirsin. Çarkı sıfırlamak, çarktaki ödülleri temizler ve yepyeni bir ödül grubu ile değiştirir ve ayrıca çarkı döndürür, böylece yeni bir ödül seti ve 15 para karşılığında bir ödül alırsın. Çark ayrıca her gün otomatik olarak sıfırlanır ve tüm ödüller değişir.

Çarkta bir ödül kazandığında, Etkinlik Envanterinize taşınacaktır. Bu, 8 ödül için yeterli alana sahip geçici bir depodur. Dolduktan sonra, etkinlik envanterindeki bazı ödülleri kullanana, depolayana veya silene kadar çarkı döndüremeyeceksin.

WoB wiki illustration.png

Çarkın her dönüşünde, ressamların ilham alacak ve büyük ödül tuvalinin başka bir bölümünü tamamlayacak. Tablonun altındaki çubuk, bu sanat eserini tamamlamaya yönelik mevcut ilerlemeyi gösterir ve tamamlandığında seni Büyük Ödül ile ödüllendirir! Ressamların daha sonra tuvali toplar ve yeni bir tuval üzerinde çalışmaya başlayacakları denizaşırı yolculuklarına gönderilir!

DoublePrizeWoF.png

Ve her dönüşte bir şey daha olacak! Çarkı her çevirdiğinde, tanrılar seni İlahi İlham ile ödüllendirecek. Çifte ödül gücünü etkinleştirmek için İlahi Mana çubuğunu doldur. Etkinleştirildiğinde, çarkı bir sonraki döndürüşün çifte ödül getirir!

Tike Paralarını nasıl kazanırım?

Diğer etkinliklerde olduğu gibi, şehrindeki inşaat veya birim siparişlerine başlama gibi eylemleri tamamlayarak daha fazla Tike parası kazanabilirsin. Ayrıca Altın karşılığında da Tike Parası satın alabilirsin!

TycheCoinsCollectWoF.png


Ödüller neler?

Çarktaki birçok harika ödülün yanı sıra, bazı heyecan verici ve benzersiz ödüller de var! Öncelikle, İlahi Savaş Stratejisi için gözlerini dört aç! Bildiğin gibi bu büyü, kazanabileceğin savaş puanlarını artırır. Ayrıca, Mantikorlar gibi sevdiğin birimler için birim güçlendirme büyüleri gibi harika ödüller de bulacaksın!

Ama elbette, yeni bir etkinlik yepyeni bir ödül olmadan tamamlanmaz ve o yüzden Soteria'nın Mabedini sunuyoruz!

Soteria'nın Mabedi
SoteriasShrine.png

Tapınağın gücü birliklerinin içinden geçer!

Bu şehirdeki savunma birimleri, bu gücün seviyesi başına %0,7 daha etkilidir. Bu yükseltilebilir bir güçtür, onu kullandığında seçtiğin şehir bu gücün 1 seviyesini alacaktır. Maksimum seviye 10'dur.

Bu güç kalıcıdır.*


Başarılar

Bunun yanı sıra, sıkı çalışmanı göstermek amacıyla profilin için özel ödüller de kazanabilirsin!

Şans Bırakma

Tek bir günde bir çarktaki tüm ödülleri kazandın.

WoFleave no chance.png

Kader Kontrolü

Bir günde iki kez çarkın kaderini değiştirdin.

WoF fortune control.png

Tike Zorlayıcı

Çarkı 80 kere çevirdin Çarkı 120 kere çevirdin Çarkı 170 kere çevirdin Çarkı 250 kere çevirdin
WoF tyches challenger1.png
WoF tyches challenger2.png
WoF tyches challenger3.png
WoF tyches challenger4.png

Ölümsüzlerin Kaderi

5 Günlük Özel Ödül kazandın 10 Günlük Özel Ödül kazandın 17 Günlük Özel Ödül kazandın 25 Günlük Özel Ödül kazandın
WoF fortune of immortals1.png
WoF fortune of immortals2.png
WoF fortune of immortals3.png
WoF fortune of immortals4.png

Şenlikli Şiir Tanrıçası

5 resim tamamladın 10 resim tamamladın 15 resim tamamladın 20 resim tamamladın
WoF festive muse1.png
WoF festive muse2.png
WoF festive muse3.png
WoF festive muse4.png