Ana Sayfa

Wiki Grepolis TR sitesinden
22.24, 25 Kasım 2015 tarihinde Hestai (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 2370 numaralı sürüm
(fark) ← Önceki sürüm | Güncel sürüm (fark) | Sonraki sürüm → (fark)
Gezintiye git

Grepolis'e Hoş Geldiniz

Zeus.png

"Akıllıca yönetilen on asker, başıboş yüz askeri yener." - Euripides

Antik Yunan'ı fethetmeye, İskender'in, Perseus'un, Leonidas'ın, Achilles'in ve diğer yunan kahramanların ayak izlerini takip etmeye hazır mısınız? Öyleyse Antik Yunan dünyasındaki bu eşsiz macerada bize katılın.


Bu tarayıcı tabanlı ücretsiz çevrimiçi oyunda göreviniz, kendi küçük Polis'inizi (Yunanca kasaba) devasa bir metropolis'e çevirmek, güçlü bir ordu kurmak ve sonunda uzaklardaki adaları fethetmek. Zafer ve şöhrete giden yolculukta Yunan Partenon'unun tanrıları olan Zeus, Hera, Athena, Hades ve Poseidon'u da memnun etmelisin. Onların yardımı yenmende veya yenilmende büyük rol oynayabilir.


Bu Wiki uygulaması dünyaya hükmetme yolunda sana yardımcı olmak için tasarlandı. Burada oyun kurallarından, işleyişe ve deneyimli oyuncular tarafından yazılan strateji rehberlerine kadar her şeyi bulabileceksin.Bu bilgilerle kısa sürede kendine kahramanlar kadar güvenerek savaş meydanlarını alt üst edeceksin.


1sss.png
1binalar.png
1birimler.png
1baslangic.png
1harita.png
1dunyalar.png

İndeks

Eğer bu kılavuzları kopyalayarak başka bir yerde kullanmak istiyorsanız, lütfen Sorumluluk Reddi ve Wiki Kuralı #10 bölümlerini okuyun.

Editör Araçları

Yardım mı gerekiyor? Yardım Sayfaları bölümüne göz atın.

Bizi Facebook'ta beğen! Fb icon.png
Bizi Facebook'ta takip et ve özel içerikleri & yarışmaları kaçırma!